Piękna działka tanio

Kategoria: Działki    Rodzaj: Na sprzedaż

Cena 88 000,00 zł do negocjacji
Wygasa tydzień ( wt 30 lip 2019 11:36:09 )
Kontakt Wyślij wiadomość
602215464 leonard@polkorn.pl
Miejscowość Płońsk (Mazowieckie)


319 0

Oferta sprzedaży działki  budowlanej w Płońsku

Liczba działek :    1

Powierzchnia:

1).        dz. nr  37/4    -                                      900 m kw;

Adres :                  09-100 Płońsk, ul. Wiejska

Rynek:                  pierwotny, od właściciela

Cena:                    99,- zł za 1 m kw., możliwość obniżki ceny przy zakupie więcej niż 1 działka

Opis działki:

Działka położona jest w granicach miasta w  dzielnicy domków jednorodzinnych w północnej części Płońska, ok. 1500 m od centrum,  w trójkącie ulic: Wiejska, Graniczna i  7KDL (wg MPZ) ,  w drugiej linii zabudowy od ulicy Wiejskiej. Dojazd ulicą Wiejską lub Graniczną oraz planowaną ulicą 7KDL (obecnie droga gruntowa) . Jest to jedyne miejsce w Płońsku, gdzie są działki budowlane z planem zagospodarowania pozwalającym na zabudowę o niskiej intensywności z dopuszczeniem nieuciążliwych usług. Znajduje się w kompleksie 3 działek sąsiadujących ze sobą, połączonych wspólną, prywatną drogą dojazdową (dz nr. 37/8 o pow. 448 m kw).  Kupujący działkę otrzyma udział w działce stanowiącej drogę (37/8). W sąsiedztwie działki są dostępne praktycznie wszystkie media: woda, gaz, prąd. Aktualnie na etapie dokumentacji są wymienione media a właściciele sąsiednich działek, którzy zakupili je ode mnie (w tym mój syn) uzyskali warunki przyłączy.

Sąsiedztwo działek: nieuciążliwe, przyjazne – zabudowane od strony zachodniej, północnej i południowej; od strony wschodniej – droga utwardzona bez nazwy (planowana ulica 7KDL) i tereny niezabudowane. Działka ma  kształt zgrabnego prostokąta ca 25 x 35 m. Jest czysta, porośnięta wysoką trawą i drobnymi zaroślami.  

pokaż trasę z:
do Pułtuska, 60c , Płońsk


 
Zapisz się do newslettera
Już dziś zamów newsletter naszego serwisu ogłoszeń nieruchomości, a będziesz otrzymywać jako pierwszy najnowsze oferty ogłoszeń z interesującego regionu Polski. Bądź na bieżąco z naszą ofertą - naprawdę warto! Nasz serwis to miejsce gdzie znajdziesz najbardziej aktualne ogłoszenia nieruchomości. Po prostu wpisz poniżej swój adres e-mail i zapisz się do grona zainteresowanych!