działka nad morzem Rusinowo/k Jarosławca budowlana

Kategoria: Działki    Rodzaj: Na sprzedaż

Zakońoczne
Cena 175 000,00 zł
Wygasa Zakończone ( śr 28 sier 2019 13:00:42 )
Kontakt Wyślij wiadomość
kaja804@o2.pl
Miejscowość Rusinowo


770 0

Działka budowlana - inwestycyjna z mediami nad morzem przy drodze głównej do morza - kierunek Jarosławiec i Darłowo .Media, budowlana, inwestycyjna,  około 800 metrów od morza! 
Około 3 km od Jarosławca. Ul. Letniskowa. Miejscowość Rusinowo gmina  Postomino  (zachodniopomorskie). Dwa wjazdy ; od drogi głównej i wewnętrznej.
Działka ma powierzchnię 907 m. kw + wykupione udziały w drogach wewnętrznych około 250 m.
Teren całkowicie uzbrojony;  prąd -siła 16 KW- przyłącze kanalizacja i wodociągowe;  na tą chwilę brak gazu.  
( ważna uwaga- informacja  - do sprzedaży mam też drugą działka oddaloną 50 metrów od przedmiotowej z tej aukcji -   budowlano - inwestycyjna ,powierzchnia  520 m.kw z mediami i z dojazdem !  cena 99 000 zł  - przy zakupie za gotówkę dwóch działek  cena do negocjacji )
Przedmiotowa działka  907 m.kw ogrodzona siatką ,furtka ,brama przesuwna z wjazdem z drogi głównej - ul.letniskowa. 
Działka leży przy głównej drodze asfaltowej prowadzącej do morza-  jeden wjazd z tej drogi drugi wjazd z drogi wewnętrznej !.
Do wydm prowadzi asfaltowa droga i szeroki deptak z kostki. 
Dwa wjazdy z głównej i również zagwarantowany drugi wjazd od drogi wewnętrznej. 
Teren przeznaczony pod budownictwo letniskowo-pensjonatowe z dopuszczoną funkcją mieszkaniową dla niezbędnej obsługi całorocznej. 
Położenie działki :na wschód 3 km od Jarosławca  (w Jarosławcu znajduje się piękny kompleks basenów AQUAPARK z podgrzewaną wodą i sztucznymi falami-jeden z największych Europie.) i 28 km od Ustki(uzdrowisko),na zachód 12 km do Darłowa.
IDEALNE  MIEJSCE NA USŁUGI TURYSTYCZNE jak i zamieszkanie  
Spokojna i cicha okolica.  Piękne ,szerokie plaże . 
Na życzenie prześlę więcej zdjęć, plany i wyciąg z planu zagospodarowania. 
Sprzedający  -właściciel  
zainteresowanych proszę o kontakt e mail
 lub tel (pokaż numer)
Posiadam też drugą działkę budowlaną na tym terenie ( około 50 metrów od tej ) -  pow.działki 520 m - nie ogrodzona-  wszystkie media na działce z dojazdem utwardzonym betonowymi płytami  - cena 99 tys zł 
pokaż trasę z:
do , Rusinowo


 
Zapisz się do newslettera
Już dziś zamów newsletter naszego serwisu ogłoszeń nieruchomości, a będziesz otrzymywać jako pierwszy najnowsze oferty ogłoszeń z interesującego regionu Polski. Bądź na bieżąco z naszą ofertą - naprawdę warto! Nasz serwis to miejsce gdzie znajdziesz najbardziej aktualne ogłoszenia nieruchomości. Po prostu wpisz poniżej swój adres e-mail i zapisz się do grona zainteresowanych!