Działka inwestycyjna w Człopie

Kategoria: Działki    Rodzaj: Na sprzedaż

Cena 615 000,00 zł
Wygasa tydzień ( niedz 28 lip 2019 12:21:22 )
Kontakt Wyślij wiadomość
662143843 dorota.koszykowska@agro-handel.com.pl
Miejscowość Człopa (Zachodniopomorskie)


232 0

Na sprzedaż przepięknie położona nieruchomość w Człopie na Pojezierzu Wałeckim, w pobliżu dwóch jezior- Jeziora Miejskiego oraz Jeziora Młyńskiego Wielkiego, przy skrzyżowaniu ulicy Bydgoskiej (droga krajowa nr 22  Gdańsk -Wałcz- Gorzów Wlkp.) z ulicą Polną.

Miejscowość znajduje się w województwie zachodniopomorskim 46km na południowy- zachód od Piły oraz 120km na północ od Poznania.

Zgodnie ze studium uwarunkowań z 2010 roku działki są przeznaczone na następujące cele:

  • Działka nr 81/1 oraz nr 78/2, to tereny zabudowy usługowej, obiekty rekreacji, rozrywki, wypoczynku, kultury, gastronomii, obsługi ruchu turystycznego, zamieszkania zbiorowego, agroturystyki oraz funkcji mieszkaniowej jednorodzinnej (funkcja towarzysząca)
  • Działka nr 77/2, to obszar drogi dojazdowej
  • Działka nr 82, to tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz zieleni naturalnej
Całkowita powierzchnia nieruchomości- 1,6567ha 
pokaż trasę z:
do Bydgoska , Człopa


 
Zapisz się do newslettera
Już dziś zamów newsletter naszego serwisu ogłoszeń nieruchomości, a będziesz otrzymywać jako pierwszy najnowsze oferty ogłoszeń z interesującego regionu Polski. Bądź na bieżąco z naszą ofertą - naprawdę warto! Nasz serwis to miejsce gdzie znajdziesz najbardziej aktualne ogłoszenia nieruchomości. Po prostu wpisz poniżej swój adres e-mail i zapisz się do grona zainteresowanych!